Bohaterowie <33

 

Victoria „Tori” Justice- Zwykła dziewczyna mieszkająca w Polsce. Jest chora na raka mózgu. W Polsce nie ma lekarzy którzy mogą jej pomóc więc wyrusza razem z mamą do Londynu. Jej ojciec zginął w wypadku samochodowym. Dziewczyna ma 16 lat.

 

 

Justin Bieber- Piosenkarz. Obecny chłopak Tori. Ma 18 lat. Bardzo kocha i martwi się o Tor, z którą mieszka. Jest wrażliwy ,kochany, miły ale potrafi czasem zajśc komuś za skórę gdy czegoś potrzebuje.

 

Nathan Sykes- Najlepszy przyjaciel Tori. Ma 18 lat. Członek zespołu The Wanted. Razem z chłopakami z zespołu pomagają jej po ciężkiej chorobie. Ale to on jest dla niej najważniejszy i to jemu najbardziej ufa Tori.

 

Rose- Najlepsza przyjaciółka Tori z Polski. Przyleci do Tori razem z Nicol. Ma 16 lat. Jej największym marzeniem jest spotkać Liam’a z One Direction.

 

Nicol- Przyjaciółka Tori. Ma 17 lat. Jest typem „Bad Girl”. Nauczyła się tego od Tori która przed chorobą i wyjazdem była najgorsza w całym, maleńkim miasteczku Ostróda w którym mieszkała. Nie przepada za 1D, JB i The Wanted.

 

 

Eleanor Clader- Dziewczyna Lou. Niedługo przyjaciółka Tori. Ma 21 lat.

 

Danielle Peazer- Była dziewczyna Liam’a. Urocza 24 latka. Bardzo miła i ładna. Kocha tańczyć i czasem będzie występowała razem z Tori.

 

 

Chłopaki z One Direction.  NIall, Liam, Harry, Zayn i Lou.

Przyjaciele Justina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.